BAGUE DIAMANT
Diamant taille ancienne de 4.48 carats, or 18K (750), taille 52, poids brut : 3.58 g
DIAMOND RING
Old-cut diamond of 4.48 carats, 18K gold (750), size 52, gross weight: 3.58 g
DIAMOND RING
Violaine d’Astorg